???? AGIS FM trzy dni intensywnego kursu w ramach #SzkołaESG #agisESG #zrównoważonyrozwój ????????
Połowa bieżącego tygodnia był intensywna i pełna praktycznych informacji na temat zrównoważonego rozwoju, a to dopiero początek. AGIS FM szkolimy się dla Państwa Agnieszka Kamińska Cezary Zybała i Robert Specht
Uczestnicy eksperckiego szkolenia przygotowują dla Państwa propozycje audytów technicznych ESG w tamach współpracy z AGIS FM.
???? megatredny i wyzwania związane z #ESG
???? 17 celów zrównoważonego rozwoju według #ONZ
???? jak #CSR wiąże się z #ESG
???? konsekwencje wdrażania #ESG dla sektora #MŚP
????obowiązki i odpowiedzialności firm wynikające z regulacji prawnych i raportowania niefinansowego
???? politykę energetyczną #UE
???? system handlu uprawnień do emisji #CO2
Dzisiaj nasz zespół zgłębia tajniki GOZ, dowiedzą się jak przygotować strategię ESG dla firmy i jak ją wdrożyć w przedsiębiorstwie, oraz poznajemy obowiązkowe zakresy raportowania ESG.
???? Szkoła ESG to inicjatywa Krajowa Izba Gospodarcza (Polish Chamber of Commerce), która powstała we współpracy z firmą ADN Akademia. Szkolenia zorganizowane pod opieką merytoryczną ekspertów Komitetu ds. ESG Krajowej Izby Gospodarczej służyć mają zwiększeniu wiedzy przedsiębiorców na temat transformacji klimatycznej, a w szczególności wyzwań i wymagań, które już ich dotyczą bądź będą ich dotyczyć w przyszłości w związku z nowymi regulacjami Komisji Europejskiej oraz nowelizacji ustaw na poziomie krajowym. Dostosowanie się do wymagań związanych z zieloną tranzycją jest kluczowe, aby polskie firmy mogły zachować konkurencyjność.
Lubię to!